Dokonalý pomocník pro čistou a průzračnou vodu

Vysavače bazénů jsou velmi užitečnými a také důležitými pomocníky každého majitele domácího koupacího zařízení. K udržení čisté vody ve Vašem koupání totiž nestačí pouze pravidelně dodávat do vody dostatek chlorových a dalších přípravků pro dezinfekci a úpravu vody, ale také je zapotřebí odstraňovat mechanické nečistoty, které se dostanou do koupacího zařízení v průběhu jeho používání na tělech a nohách plavců.

V průběhu koupací sezóny se do vody dostanou různé nečistoty a to jak v podobě opalovacích krémů, tak také v podobě trávy či hlíny nebo písku, které přinesou na nohou koupající, ale také samozřejmě díky povětrnostním podmínkám a okolí Vašeho koupání se mohou do vody dostat také listy ze stromů či prach nebo různý hmyz. Všechny tyto nečistoty nejdou odstranit pouze za pomocí síťky nebo filtrace, potřebujete výkonnějšího a účinnějšího pomocníka, kterým je právě kvalitní vysavač bazénů.

Bazénové vysavače pro Vás máme připraveny v naší široké nabídce příslušenství a existují dva základní druhy a to ruční nebo mechanické. Je jasné, že k využití ručních budete potřebovat i své vlastní ruce, kdežto mechanické buďto připojíte k filtraci nebo si můžete pořídit model s vlastní filtrací a prostě je jen zapnete a necháte pracovat. Tito pomocníci se postarají nejen o dno Vašeho koupacího zařízení, ale také o jeho stěny. Odstraní nejen mechanické nečistoty, ale také usazeniny na stěnách a dně Vašeho koupání.

Záleží jen na Vašem vlastním výběru, jestli se rozhodnete pro ruční či mechanické vysavače bazénů, každopádně v naší široké nabídce najdete oba tyto druhy v různých velikostech a provedeních od předních výrobců v tomto oboru a to za velmi příznivých cenových podmínek. Také Vám nabízíme doplňky k těmto produktům, jako jsou náhradní hadice, spony, spojky, teleskopické tyče a tak dále.