Lešení, řešení pro bezpečnou práci ve výškách

lešení, konstrukce, dělníci

Když potřebujete opravit fasádu, zateplit dům nebo třeba i opravit střechu, vždy musíte pracovat ve výšce. Potřebujete kolem sebe tedy dostatek prostoru, ale zároveň se bezpečně a jistě pohybovat. Jistě uznáte, že takové činnosti nelze dělat s pomocí pouhého žebříku či štaflí. Tady je třeba mnohem praktičtější a efektivnější řešení.

Vaše bezpečí, dostatek místa a možnost jistého pohybu zajistí právě lešení. Bez něho se při práci ve vyšší poloze neobejdete. Chytrá, ve své podstatě jednoduchá a velmi variabilní konstrukce, která se uplatní nejen při stavbě nového domu, ale i při rekonstrukci, výměně oken či střechy.

Nemusíte kupovat, stačí si ho půjčit

Nemáte-li tuto konstrukci doma, a to pravděpodobně nemáte, nezoufejte. Nemusíte si nic kupovat, peníze šetřete na jiné věci. Můžete si ji půjčit. Pronájem lešení je velmi snadný a cenově přijatelný způsob, jak si ho zajistit. Navíc pak máte v takovém případě vždy jistotu, že je vše v  naprostém pořádku a bez vady, o své bezpečí se nemusíte bát.

zelenný dům, lešení

Výhodou pronájmu je dále i fakt, že si ho nemusíte ani sami sestavovat, ale můžete si ho nechat sestavit. Pro vás o další starost méně. Stačí jen objednat na určitý termín. O zbytek se už postarají profesionálové:

·        navrhnou řešení konstrukce
·        zařídí potřebnou dokumentaci
·        dovezou na určené místo
·        sestaví, ukotví a zkontrolují
·        po dokončení prací zase rozmontují a odvezou

Vy se tak můžete soustředit pouze na svou práci a po celou dobu pracovat s pocitem, že vše je sestaveno v souladu s pravidly, nic vás neohrozí. Bezpečnost práce především. Vy se nyní kolem své stavby i ve vyšších polohách můžete pohybovat jistě a plynule. Vždy budete mít dostatek místa nejen pro pohyb, ale i pro odložení pracovních pomůcek a materiálu. Díky plynulosti pohybu pak bude i celková doba práce mnohem kratší.

lešení, kamenný dům