Ložnice

Postel
Nejprve si musíme určit pro koho a na jaké užití je postel určena. Dospívající od dospělého má jiné potřeby, takže je vždy nutné zvolit odpovídající typ. Také volte dražší kusy na každodenní spaní než někam na chatu, kde přespíte jen občas. Levné postele vždy vypadají lákavě, ovšem zdaleka tak dlouho nevydrží a jejich kvalita je mizerná. Samotná konstrukce se vyrábí z několika materiálů dřeva. Obecně je odolnější tvrdší dřevo oproti měkkému. Samozřejmě můžete zakoupit rám i z jiného materiálu, ale ty už jsou méně používaná, takže například kovaná dodá místnosti nový rozměr designu.
světlá ložnice
Při výběru také dbejte na rozměry, protože musí být delší okolo 20 centimetrů, než sami měříte. Vyšší lidé proto můžou mít problémy se standartní rozměrem, a proto se vyrábí i prodloužené délky. Nyní přejdeme k samotné matraci, s kterou souvisí i již zmíněné parametry a požadavky. Pod ní musí být samozřejmě i rošt´. Zde připadá nejlepší volba na ten lamelový. Matrace mají čtyři tvrdosti od nejměkčí po nejtvrdší. Pro každého člověka je vhodný jiný typ a zároveň má každá něco do sebe. Dále záleží na Vašem zdravotním stavu a páteři.
moderní ložnice
Nábytek
Tato místnost je také velice důležitým odkládacím prostorem. Spousta lidí, tedy pokud nemá samostatnou šatnu v ní má uložené věci. Nejdůležitější tento prostor tvoří ložnicové skříně. Můžeme si vybírat ze spousty druhů, barev a rozměrů. Některé nabídnou i šuplíky, což je praktické pro uložení třeba ponožek. Kupujte takovou, aby se Vám tam vešlo všechno oblečení, ale zároveň nebyli zbytečně velké. Ceny za tento produkt začínají od nejužší od 1500 Kč až po velké, luxusní i se zrcadlem za 15 000 Kč. Ovšem nesmíme zapomenout, že se cena podle zmíněných parametrů liší. Bez těchto skříní se opravdu neobejdete. Moderní pěkné kusy zkrátka do místnosti nádherně zapadnou a doladí její design.