Zařiďte si koupelnu podle toho, jaké jste znamení! Která se k vám skutečně hodí?

Beran

Miluje barvy, a pokud je mezi nimi červená a růžová, tak si ho okamžitě prostor získá. Korálová barva je pro vás také super. Nebo alespoň dekorační korál a trochu mořské atmosféry, bude pro berana splněným snem pěkné koupelny.
souhvězdí na mapě

Býk

Základem je teplo, klid, pohoda. Býk je milovník relaxu a wellnessu, takže i v koupelně vyžaduje něco jako svíčku, lávové kameny, nějaký ten bambus nebo i obraz, který ho naladí na příjemnou pohodu.

Blíženec

Bude milovat masážní vanu, sprchový kout s množstvím doplňků, ale například i veselé dlaždice. Pro Blížence je koupelna prostorem na malou chvilku hédonismu. Miluje kreativitu, takže svěžest a netradiční zpracování dostávají prostor.

Rak

O tomto znamení lze říci, že mu v těle koluje krev milovníka historie, a proto i v koupelně je dotek vintage stylu to pravé, po čem vždy rád sáhne.

Lev

Netřeba dvakrát tápat v tom, co bude pro lva to pravé magické. Miluje totiž lesk a luxus, a proto jsou zlaté doplňky to, co by nemělo v koupelně, kde se bude cítit dobře, chybět. Koupelna by měla být elegantní, rozhodně ne kýčovitá a spíše noblesní.
plyšák v koupelně

Panna

Únik do světa pohody. To je pro pannu prostor koupelny. Proto si určitě pořiďte co nejvíce přírodních materiálů, čisté linie i tvary a dobře vám na duši udělají i koberečky na zemi. Ty panně vyhovují na pohled i na dotyk bosou nohou.

Váhy

Dvojité velké zrcadlo. Pro váhy je důležité, vidět se a oceňují i ​​fakt, že velké zrcadlo koupelnu opticky prosvětlí a zvětší.

Štír

Zde platí, že epicentrem koupelny je pro něj vana. Na ní si dá skutečně záležet, aby vypadala dobře, stylově, byla pohodlná, prostorná, a dokonce i dostatečně romantická. Ať už jen tak na lenošení s pěnou nebo na hry ve dvojici.

Střelec

Příroda je pro něj důležitá i v koupelně, proto si rád dozdobí prostor o živé květiny nebo alespoň o umělé, které jako živé vypadají. Ideální je mít co nejvíce materiálů přírodních a před keramikou vždy upřednostní dřevo. I v koupelně.

Kozoroh

Miluje eleganci a jednoduchý styl. Proto mu nejvíce sedí prakticky laděná koupelna, například se sprchovým koutem s ocelovými doplňky. Čím méně práce si koupelna bude žádat, tím bude pro kozoroha krásnější.

Vodnář

Duši umělce v sobě neskryje. Za tu pravou označí barevnou, s inovativními vzory, klidně i se zarámovanými obrazy nebo alespoň s esteticky a umělecky zdobenými obkladačkami.

Ryby

Extrémně je potěší prostor pro čtení. Může to být i jen přenosná dřevěná deska na šálek čaje a knihu. Ryby tak budou v koupelně spokojeny bez ohledu na barvu obkládaček či tvar toalety.

Zařiďte si koupelnu podle toho, jaké jste znamení! Která se k vám skutečně hodí?
4 (80%)1