Co hledat za úbytkem testosteronu


Úbytek testosteronu erectmax.cz je hrozba, která si v mnoha případech bere muže za své rukojmí. Být něčím rukojmím je snad ten nejhorší zážitek v životě, protože jste zcela bezmocní, bezradní, a plně závislí na vnějších záležitostech bez možnosti využít vlastní vůle. Jenže v každém rukojmí vždy dříme zárodek odvahy, a toho se každý zločinec nejvíc obává. Kdo se odváží pochopit princip úbytku testosteronu, stává se pánem nad svým životem, a žádná hrozba vás pak za rukojmí nemůže brát. Jednoduše se jí vysmějete.

žena v košili

Kde tedy hledat příčinu úbytku testosteronu? Především ve vašem ubohém životním stylu. Výraz „ubohý“ není zmíněn náhodou, protože jinak byste byli stále vitální, čilí a svěží. Ubohý životní styl – to je závislost na drogách (alkohol, cigarety, tvrdé drogy), ale i bílý rafinovaný cukr a bílé pečivo ve všech podobách. K ubohému životnímu stylu patří i tlak a stres, workoholismus a podobné jevy. Jinými slovy, kdo se nevhodně stravuje a navíc je v neustálém chronickém stresu, může brzy očekávat zdravotní problémy. Týká se to i erekce, protože stresové hormony potlačí tvorbu testosteronu, a dochází k tzv. hormonální dysbalanci. Přejděte tedy na zdravější životosprávu a využívejte i sílu potravinových doplňků, kam patří hořčík, křemík z přesličky rolní, vitamín K2MK7, vitamín D, dostatek vitamínu C a také adaptogenní rostliny, například všechny druhy Ženšenu.

polonahá dívka

Vyměňte partnerku

Jestliže máte vedle sebe milující osobnost, která vás ve slabých chvílích podrží a nezištně pomůže, pak je to velká výhra. Říká se, že „v nouzi poznáš opravdového přítele“, a toto rčení platí dvojnásob v milostném a partnerském vztahu. Tam patří mimo jiné i důvěra, a pokud ji váš vzájemný vztah postrádá, je čas toto změnit. Vzájemná důvěra a kvalitní a láskyplný partnerský vztah totiž také posiluje tvorbu testosteronu a udržuje erekci v podobě, jaká by měla být.