Magická moc šperků

Věříte v nadpřirozeno a tajemné síly? Máte rádi esoteriku a rituály? Pak oceníte šperk s magickou silou. Možná jsou pro vás důležité právě talismany a amulety. Věříte jejich síle a ochranně.
žena s drahokamem.jpg
Pořiďte si přívěsek ve tvaru květu lotosu.
Bude-li vyroben ze stříbra nebo chirurgické oceli a doplněn o drahý kámen, budete mít krásný šperk. Květ lotosu byl v Indii, Číně a Japonsku považován za posvátný květ. Šperk vyzařuje klid, pokoj a harmonii.
Šperky si můžete vybrat podle toho, k jakému účelu je budete potřebovat. Mají vás ochraňovat, přivolat lásku nebo zdraví? Přejete si keltský šperk?
Keltské šperkypatří mezi jedny z nejoblíbenějších. Nejtradičnějším zástupcem těchto šperků, je keltský kříž, strom života nebo uzle. Jestli jste ve spojení s přírodou a je pro vás důležitý domov, vyberte se strom života. Strom života pohání při čerpání pozitivní energie z přírody.
Tradiční keltský kříž značí spojení člověka s bohy, přírodou. Pomůže vám ukázat správnou cestu, poskytne naději v nelehkých chvílích.
Chcete být ochraňováni a potřebujete dodat sílu? Vyberte si ochranného draka.
Někdo dá raději přednost šperkům z drahých kamenů. I ty mají svou moc a sílu. Za pomocí drahých kamenů můžete uklidnit mysl, podpořit chvíle relaxace nebo se zbavit negativní energie. Jste-li duchovně založeni, vyberte simodrý tanzanit. Tento kámen je vhodný pro lidi, kteří prožívají stresové období. Navozuje vnitřní klid a pomáhá nabrat novou sílu a energii. Kámen má pozitivní vibrace a spojuje tělesno s duševnem.
Ohnivý opálať si vyberou ti, kteří nemají vyřešenou minulost nebo je trápí zdravotní problémy.
kyvadlo na řetízku.jpg
Některé magické šperky jsou opravdovými skvosty. Jsou vyrobeny z kvalitních drahých kovů, které mohou být v kombinaci s drahými kameny. Podle toho se také odvíjí cena šperku. Vyberte si prsteny, přívěsky, náušnice nebo celé sady.