Vestavěná skříň je jedna velká zeď


Uvažujete o výstavbě vestavěné skříně na míru a chtěli byste ji pojmout jako obrovský úložný prostor pro vícečlennou rodinu?? Proč ne, nabízí se k tomu řada příležitostí, například umístit ji podél celé stěny v ložnici nebo ve vstupním vestibulu vašeho domu, kde vytvoří stěnu o rozměrech dva půl metru na výšku a sedm metrů na délku. V tu chvíli si možná uvědomíte, o jak monstrózní řešení vlastně půjde, které bude sice velmi účelné a praktické, ale bude to celkem téměř osmnáct čtverečních metrů svislé plochy.

obytná místnost

Nabízí se nyní otázka, jak posuvné dveře vlastně pojmout, jaký zvolit jejich vzhled, aby to nevypadalo jako promítací plátno v letním kině, ale naopak velmi působivé a atraktivní řešení?

Květinové zátiší – krása rozkvetlých květů pohladí na duši a můžete to pojmout třeba tak, že na každých dveřích bude jiná kytice. Anebo dveře vyzdobíte kopretinami po celé délce místnosti a budete si připadat jako na louce nad řekou.

vestavěná skříň

Panorama – líbí se vám panoramatické záběry krajiny? Například pohled na mořskou hladinu s palmami a zlatavým pískem? Anebo na travnatou plochu, na pastvinu mezi horskými štíty? Posuvné dveře s takto koncipovanou fototapetou mohou úžasně vyznít například v ložnici.

Milenci – milujete se se svou družkou natolik, že je ochotna vám poskytnout svůj portrét v diskrétní podobě či v plavkách v životní velikosti, podobně, jako to provedl Petr Majer s Arabelou v legendárním pohádkovém seriálu? Fotografie vaší milované se bude na dveřích báječně vyjímat. Na prvních dveřích v květovaných letních šatech, na druhých dveřích v kostýmu s halenkou, na třetích dveřích v zimním svetru a huňaté čepici, na čtvrtých dveřích naopak bosá na travnatém povrchu a na posledních dveřích v plavkách u bazénu.

Posuvné dveře se tak stanou inspirativní plochou a budete jimi posouvat s radostí, s mnohem větším potěšením, než kdyby byly jen jednobarevné či vyzdobené nějakou počítačovou grafikou.