Vše potřebné pro váš bazén

Mít vlastní dům s velkou zahradou je dnes opravdu štěstí, ale jestli na vaší obrovské zahradě máte i bazén je to skutečný přepych. Válení se u vašeho bazénu a především samotné koupání v něm, sebou nese i pečlivou údržbu, která vyžaduje mít potřebné příslušenství. Abyste zajistili, že vaše voda a pobyt ve vašem bazénu bude co nejkomfortnější, určitě si pořiďte několik nevyhnutných věcí k dosažení tohoto výsledku.
žena v klobouku u bazénu

Čistička za každou cenu!

Zajistit vašemu bazénu čistotu a opravdu nutnou filtraci vám pomůže vodní čistička. Díky procesu filtrace se voda ve vašem bazénu bude pravidelně obměňovat a čistit od všech jejich nepříjemným usazenin. Výhodou je, že ji nemusíte mít v provozu celý den, protože ty kvalitnější čističky dokážou zpracovat všechny nečistoty a udržet vodu ve stavu průzračnosti, už během několika hodin. Neváhejte dlouho nad tím, že si ji koupíte, protože váš bazén ji bezpochyby potřebuje!
party v bazénu

Solar je luxusní a praktická volba

Dnes využívá solární způsob ohřívaní vody čím dál více lidí. Pořídit si solární plachtu, nebo solární panel je dnes luxusní řešení k získání teplé vody ve vašem bazénu. Solární plachta vám navíc zajistí, že se celý váš bazén ohřeje najednou díky zakrytí celé jeho plochy. Solární panel je přizpůsoben tak, aby jím přes hadice procházela voda z bazénu, tam se dostatečně ohřála a vrátila se opět zpátky. Výběr je tedy zcela jen na vás. Je nutné ovšem podotknout, že na solární příslušenství k bazénu potřebujete mít bazén uložený na místě, kde má dostatečný přístup k slunci a jeho paprskům.

Plovák na tablety pro dokonalou čistotu

Pro nepřetržitou možnost čistění si k vašemu bazénu rozhodně pořiďte plovák na vodní hladinu, do kterého se umístí čistící tablety. Ty mají za úkol udržovat správné ph vody, chránit ji proti vodnímu kameni a zabránit její zakalení. Navíc je to naprosto bezproblémový pomocník, který se postará o vše nutné, zatím co vy se budete koupat.