Vyzkoušejte krabičkovou dietu, překvapí vás

Potřebujete zhubnout, ale stále se vám nedaří? Máte za sebou nespočet pokusů, ale kilogramy se vás stále drží. Zhubnout se však dá i bez drastických diet, je to snadné. Stačí pravidelně a vyváženě jíst. Ano, opravdu to stačí, ale v tom právě může být kámen úrazu.

jídlo

Možná si myslíte, že zdravě jíte, ale nemusí to být vyvážené. Také možná jíte málo. Každé tělo je jiné a tak každé tělo pro správné fungování potřebuje jiný poměr a počet potravin. Rozhodně také nestačí jíst jen některé potraviny a dalším se vyhýbat. Tělo ke správnému chodu potřebuje vyvážený poměr všech živin.

Pravidelná a vyvážená strava dělá divy

Při pravidelné stravě však můžete narazit na další problém, zdravé a vyvážené jídlo ze začátku, než si zvyknete, není snadné na přípravu a to mnoho lidí odradí. A od toho jsme tu my. Naše krabičková dieta Praha vám zajistí pravidelný přísun vyvážené stravy po dobu, kterou potřebujete. Ubyde vám starost s přípravou a počítáním a můžete se soustředit na jiné věci.

Zajistíme krabičky pro pány i dámy. Každý si vybere to své. Tímto způsobem půjde hubnutí rázem samo. Jednotlivé chody jsou samozřejmě připravovány z kvalitních surovin a s pomocí nutričních odborníků. Určitě se tedy nebojte, že budete jíst něco nevhodného.

metr

Pravidelný rozvoz až domů

Součástí tohoto programu je rozvoz jídel po celé Praze za 80kč za jednu dopravu. Vše potřebné na následující den je vám doručeno každý večer. Celý den pak máte k dispozici celkem 5 připravených chodů, od snídaně po večeři, vytvořených v souladu s vyváženou stravou.

Vše můžete zaplatit stravenkami, hotově i přes účet či platební kartou, záleží pouze na vás.Pro zákazníky v Praze pak máme připraveny akční ceny a možnost bezplatné konzultace s výživovým poradcem po telefonu.
Vyzkoušejte také krabičkovou dietu a uvidíte, že se výsledky brzy dostaví. Vy se navíc naučíte pravidelně a vyváženě stravovat. Začněte již dnes, letní sezóna je za dveřmi.