Získejte potřebnou hotovost

Před několika lety jste se rozhodli pro koupi staršího bytu. Ten ale nevyhovoval a vyžádal si postupně několik rekonstrukcí. Museli jste si vzít půjčku na novou kuchyni i koupelnu. Bylo třeba vyměnit elektroinstalaci a ke slovu přišla i změna podlah. To vše jsou náklady ve stovkách tisíc korun. Vy jste si tehdy sjednali několik drobných půjček.Dohoda je snadná.jpg

Mění se rodinná situace
Nebyl problém půjčky splácet, protože jste měli dostatečně vysoký příjem ze zaměstnání. Vše se ale změnilo, když jste na delší čas onemocněli. Později jste byli nuceni práci změnit. Současná výše platu vám už nedovoluje hradit tak vysoké splátky jako doposud! Rychle jednejte a půjčky refinancujte!

Proč refinancovat
Refinancování úvěrů vám dá možnost změnit poskytovatele půjček a dohodnout si lepší podmínky splácení. V nové půjčce si prodloužíte dobu splatnosti na několik desítek let. To vám dá možnost snížit výši splátky na poloviční nebo i nižší částku. S menší měsíční splátkou vám úhrada nebude činit takové potíže a bude vám zůstávat dostatek peněz v rodinném rozpočtu na běžné výdaje. Postupně budete mít možnost vytvořit si i větší finanční rezervu. Pokud nenastanou náhlé okolnosti, kdy byste rezervu potřebovali využít, může vám sloužit k předčasnému zaplacení zůstatku půjčky.

Nebankovní hypotéky pomáhají
Nebankovní hypotéky Férová hypotéka vám pomohou v tíživé situaci. S jejich pomocí je možné sloučit nevýhodné půjčky do jednoho většího, nově sjednaného úvěru. U něj si zvolíte mnohem delší dobu splácení. Tím bude zaručena nižší výše měsíční splátky. Datumu inkasa už se nebudete muset bát. Splácení bude pohodlné.Stačí jeden telefon.jpg

Pevný úrok je jistota
Nebankovní hypotéky se poskytují s pevnou úrokovou sazbu. Po celou dobu splácení máte jistotu, že vám zůstane sjednaná výše sazby. Vyplňte kontaktní formulář a zjistěte, kolik peněz by pro vás bylo připraveno. Veškeré konzultace jsou zdarma.