Hra, která se o program plný zábavy dokonale postará


Všichni, ať už malí nebo velcí potřebujeme jednou za čas odpočinek, díky kterému budete schopní nasbírat novou energii a sílu do dalších aktivit, které nás čekají. V současné době je však nesmysl sedět pouze doma na gauči a užívat si „slastné“ nicnedělání, když máte nespočet možností, ze kterých můžete vybírat.
Pokud naopak toužíte po tom, aby byl váš den aktivní a plný zábavy, přijďte si zahrát laser game lazerfunpraha.cz v doprovodu všech, kterých máte nejraději.

labyrint (44)

Čím více vás bude, tím lépe

Počet hráčů, se kterými se pustíte do hry si můžete zvolit sami. Přizvat si k sobě můžete i děti, pro které je hra s laserovou zbraní taktéž velmi netradičním programem, jak se rozptýlit a zabavit. Jestli dáte dohromady větší skupinu hráčů vyberte si arénu s názvem Labyrint. Je dostatečně prostorná na to, abyste se v ní mohli schovat a taktéž tajemná, http://divadlo-leti.cz/cs/inscenace/tajemna-zare-nad-vilou protože vám hru vylepší i její neonové osvětlení.
Jestli vás však nebude příliš mnoho, nevadí. I v menším počtu si laser game dokonale užijete, a to v Aztécké aréně, která vám dopřeje mít k dispozici mnoho úkrytů, ze kterých je možné střílet.
Spoluhráče si můžete vybírat z řad vašich přátel, rodinných příslušníků, známých nebo i kolegů z práce, a to v jakékoliv věkové kategorii.

DSC_0196

Připravte se na pot a smích

Nabídka her zahrnuje 11 typů, ze kterých si můžete vybrat nejen zajímavý úkol, do kterého se pustíte, ale i úroveň, která vám bude sedět na míru. Každá hra je navržena tak, aby byla dostatečně zajímavá, přizpůsobená svou náročnosti hráčům, kteří jsou začátečníci a současně i dobrodružní, abyste se během ní nejen odreagovali, ale i dostatečně nasmáli.
Není na škodu si s sebou vzít i náhradní oblečení. Připravte se totiž na to, že se při každé hře pořádně zapotíte. Po jejím ukončení si však můžete dopřát odpočinek v baru, kde je pro vás připravena nabídka nápojů a malého občerstvení a vyměnit si vaše zážitky, na které jen tak nezapomenete.