Konečně nad přebytečnými kily vyhrajete

Shodit pár kil, odbourat tuky z těla a být fit je snem každé ženy i muže. Mít krásné pevné a vypracované tělo není těžké, ale není to ani jednoduché. Není to o tom cvičit pár měsíců, docílit cíle a poté se vrátit do starých kolejí, ale o tom změnit životní styl nastálo .
svalnatá záda

Nejprve byste měli změnit své stravování. Není to pouze o tom vyřadit z jídelníčku mastné a sladké věci. Je to tom, naučit se jíst zdravější věci a mít vyvážený jídelníček. Podívejte se na internet, kde najdete seznamy zdravých a vyvážených jídelníčků, případně si zajděte k výživovému poradci, který je na potraviny zaměřený a v tomto směru i zaučený/vyučený. Dalším možným řešením, pokud si nejste s potravinami jisti, tak je možnost najmout si osobního trenéra. Toho ani nemusíte znát osobně. Na internetu je jich spousta, kteří se zabývají stravou a cvičením. Většinou se jedná o lidi, kteří mají větší klientelu. Ta jim pošle peníze a oni na oplátku zašlou jídelníček a cvičební plán, kterého se vy máte držet. Není to jen o tom, že vy jim pošlete peníze a oni Vám zakoupený produkt (tedy jídelníček s cvičebním plánem), ale chtějí po Vás také reporty (neboli výsledky), které jim posíláte každý měsíc nebo dle toho, jak to má daný člověk v plánu určené.
váha, čínky a boty

Pohyb je další věc, které byste se neměli vyhýbat. Je zdravý pro tělo, a i pro duši. Při pohybu se Vám totiž do těla vyplavuje hormon štěstí. Proto byste se po cvičení měli cítit lépe. Stačí, když začnete krátkými procházkami a poté se posunete k běhu. Běh je společně s plaváním pro tělo nejpřirozenější pohyb, který mu můžete dopřát. Jestliže nemáte běh rádi (věřte, že se najde spoustu lidí, který běh přímo nesnáší), tak se můžete zaměřit na domácí posilování. Na internetu a nejčastěji na YouTube si můžete najít videa, kterými se můžete řídit. Najdete tu i videa zaměřená přímo na určité části těla. Pokud chcete zpevňovat, tak se hodí posilování. Jestliže chcete shodit tuky, tak se zaměřte spíše na kardio.

Kombinací zdravé a vyvážené stravy plus pohyb byste časem měli začít shazovat přebytečná kila.