Ples jako pro Popelku


Sezóna plesů je v plném proudu, a tak je nejvyšší čas pořídit si slušivé padnoucí šaty. Když už se vypraví na ples, chce každá žena vypadat co nejdokonaleji. Je to jeden z mála dnů, kdy se v dnešním světě můžeme cítit jako Popelka. Někdo bere celou událost dokonce natolik vážně, že si nechá udělat speciální účes u kadeřníka a profesionální líčení od vizážistky. Ať už jste ale upravené jakkoliv dobře, máte krásné boty, kabelku i drahé šperky, prim hrají Vaše dokonalé šaty. Jakmile šaty nepadnou přesně na Vaši postavu, celý dojem tím může značně utrpět. A vykukující nebo naopak zcela chybějící podprsenka může být výraznou vadou na kráse.

Užijte si ples.

Jak si ale poradit, když šaty svým střihem neumožňují schovat ramínka či zapínání na zádech? Jednou z možností jsou průhledná ramínka nebo nalepovací košíčky. Obě tyto varianty ale mají svá stinná místa. Průhledná plastová ramínka vždy půjdou do určité míry vidět a jejich vzhled působí velmi laciným dojmem. Nalepovací košíčky zase nemusí držet po dostatečně dlouhou dobu a navíc Vám neudrží tvar prsou, spíše jen schovají případnou vystupující siluetu bradavek. Novinkou, která Vám může zachránit vzhled a zároveň se v poslední době stává velmi populární, jsou prsní pásky, takzvané booby tape.

Protančíte střevíčky.

Ty můžete sehnat v různých barvách, obvykle v tělové, černé a bílé, nastříháte si je podle své potřeby, pečlivě umístíte na prsa a po celý večer máte zajištěný tvar a pozdvihnutí prsou bez toho, že by někde vykukovalo neposlušné ramínko či zapínání. Pásky mají dobrou výdrž v desítkách hodin, neodlepují se a jsou anti-alergické, takže nezpůsobují ekzémy a při opatrné manipulaci ani podráždění. Pokud si nejste jisti, zda byste zvládli manipulaci a správné umístění pásky, stačí se podívat na některé z mnoha návodných videí na internetu. Každá žena, která se chystá obléci výrazněji vykrojené šaty, tuto novinku zcela jistě ocení.