BMI jako ukazatel naší kondice

BMI je údaj, který nám o naší postavě sdělí krutou pravdu. Pomocí několika údajů zjistíme poměr tuků a svalů v poměru k výšce a věku. Tak zjistíme, zda máme postavu optimální, trpíme podváhou, nadváhou, nebo dokonce obezitou. Spoustě lidí se asi výsledek moc líbit nebude, je to ale první krok k tomu se sebou začít něco dělat. Výjimky BMI Bmikalkulacka mají pouze vrcholoví sportovci, kde je jasné, že mají hodně svalů a málo tuku. Další skupinou jsou kulturisté, kde je nad slunce jasné, že mají obrovský poměr svalů, u nich by počítat BMI bylo opravdu zbytečné. Poslední skupinou jsou těhotné ženy, kde není žádoucí začínat s hubnutím.

fitness joga

Počítali jste si na naší kalkulačce, jak je na tom vaše BMI? Ukázalo vám nelichotivý výsledek v podobě nadváhy nebo obezity? Zatočte s kily navíc. Pomůžeme vám.
Díky speciální stravě v podobě hotových jídel v prášku zhubnete bez velké námahy v oblasti jídla.
Připravit si můžete
– Palačinky
– Polévky
– Omáčky
– Těstoviny
– Omelety
– Koktejly a pudinky
– Pečivo
– Nápoje
– Pomazánky

zdravé jídlo

Jídlo v prášku jednoduše rozmícháte s vodou, a máte hned hotové jídlo. Příprava je velmi rychlá a snadná. Máme v nabídce i výhodné balíčky, kde za lepší cenu najdete kompletní jídelníček, který vám pomůže sundat nadbytečné kilogramy.

Při cvičení je třeba doplňovat proteiny, což je základní stavební materiál pro svalstvo. Musíte se zbavovat tuků a budovat svaly. Vážně není na místě se obávat, že byste nabrali tolik svalů, že budete vypadat jako kulturista. Zbavíte se pouze nadbytečných kil, která stojí mezi vámi a vaší vysněnou postavou.

Pijte po tréninku proteinový koktejl, zasytí vás a díky tomu nebudete mít chuť na sladké. Zároveň podpoří odbourávání tuků a posílení a růst svalové hmoty. Mít v těle aktivní svalovou hmotu je velmi důležité pro pohyb a pro zdraví celého těla. Dejte sbohem nadbytečnému tuku a získejte konečně postavu, po které toužíte už roky.