Cesta za vlastním bydlením

Získat vlastní dům je dnes těžší než kdy dřív, ale rozhodně to není nemožné. Je ale potřeba se realizaci tohoto snu věnovat naplno. Všechno začíná u financí a pozemku. Kdo má pozemek, ten má vyhráno. Pak už jen stačí najít někoho, kdo pro vás dům postaví. Pokud to nezvládnete sami, budete odkázáni na firmu, která vám postaví dům od základové desky až po střechu a fasádu. Th je plný různých firem, které nabízejí perfektní přístup po celou dobu stavby, ale realita je často někde úplně jinde. Proto je potřeba si před podpisem smlouvy zjistit všechny dostupné informace. Recenze na naši stavební firmu najdete na našem webu, a za vše mluví i fakt, že jsme postavili domy řadě známých osobností, mezi které se řadí i velmi spokojený klient Marek Ztracený.

klíče k domu

Kvalita se prodává sama
Chceme postavit dům každému, kdo si na stavbu svého domu netroufne sám, a hledá solidní firmu, na kterou je spoleh. Stavíme domy po celé republice, a můžeme jej postavit i pro vás. Zajistíme pro vás nejen projekt, ale i stavební povolení a všechny podklady, abychom jej pro vás získali co nejdřív. Prohlédnout si můžete naše typové projekty, kde najdete i rodinný dům do L. Tento půdorys je velmi populární, protože nejde o tradiční obdélník a stavba se trochu vymyká okolní zástavbě.

nový bungalov

Nabízíme vám možnost výstavby bungalovu. Na výběr máte mezi zděným domem a dřevostavbou. Oba typy domů jsou kvalitní a stavíme je zhruba ve stejném počtu. U dřevostavby je ta výhoda, že její realizace je rychlejší než zděný dům. Používáme předem připravené desky, které namontujeme, a poté pokračujeme sítěmi, omítkami a skončíme střechou. Dodáme vám kompletní dům, ve kterém chybí jen kuchyňská linka. Tu si klienti chtějí zařizovat sami, protože jde o vysoce individuální záležitost – je tedy naprosto zbytečné dodávat kuchyně, když většina klientů bude linku http://www.eda.cz/cz/co-delame/linka-eda/ vzápětí měnit za tu, která mu bude vyhovovat více.