Jsou okamžiky, které se nevrací


Narození dítěte je pro každou ženu určitě tím nejkrásnějším, co ji může v životě potkat. A nejen pro ni. I mnozí dnešní muži berou svou novou roli velice zodpovědně. Pokud si miminko jeho rodiče přejí a těší se na něj, pak si určitě chtějí zachovat co nejvíce vzpomínek. To platí nejen po jeho narození, ale i v době, kdy se na tento svět náš vytoužený potomek teprve chystá. Je pravda, že ne každá žena prožívá své těhotenství v naprosté fyzické i psychické pohodě. Někdy ho doprovázejí https://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65792660-summit-g20-v-hamburku-doprovazeji-divoke-strety-policie-a-demonstrantu-protestujici-zapaluji-autanepříjemné stavy, kdy to její organismus právě dobře nezvládá. Tyto stavy ale většinou brzy odezní a budoucí maminka už se může jen těšit a chystat výbavičku.
§ Proč tedy se zachycením vzpomínek čekat až do dne, kdy se na nás nový človíček poprvé podívá?

těhotenské břicho

Dokud jste jedno tělo

Těhotenství většinou ženám dodává zvláštní půvab. Její pohled se stane něžnějším a celá její osobnost je prostoupena zvláštním kouzlem. Zkuste zachytit na fotografii tyto zvláštní okamžiky, které už se nebudou opakovat. A to i přesto, že byste se stala matkou třeba deseti dětí. Je to totiž sice pokaždé stejné, ale přesto pokaždé jiné.

o Skoro každý z nás má několik fotek ze školního období, kdy se vždy na konci školního roku nechává zvěčnit celá třída.
o Do rodinného alba zakládáme fotografie z rodinných dovolených a různých společných akcí.

bříško

o Ale kdo z nás má svou fotku z doby, kdy se na svět teprve těšil (a ještě o tom ani nevěděl)?
Pokud chcete mít tento okamžik zvěčněný opravdu profesionálně, pak je dobré najít si salón, ve kterém se přímo na těhotenské focení specializují. Můžete si tu vybrat i šaty, ve kterých budete ta nejkrásnější. Focení probíhá v naprosto uvolněné atmosféře, kdy si vše náležitě užijete. A až se vás váš potomek prvně zeptá, jak se dostal na tento svět, třeba vám právě takto zachycená vzpomínka pomůže při složitém vysvětlování.