Finanční pomoc, která se vyplatí

Poskytnutí úvěru u banky je podmíněno čistými rejstříky dlužníků a také dostatečně vysokým příjmem. Nemožnost tyto dvě podmínky splnit, vede klienty k nebankovním poskytovatelům, kteří jsou k těmto záležitostem mnohem tolerantnější. Dalším důvodem může být i rychlost, se kterou je v nebankovním sektoru vše vyřízeno.
uzavření smlouvy o úvěru

o Podnikateli je nabídnut podnikatelský úvěr, který je určen k financování potřeb firmy.

o Spotřebitelský úvěr je určen v podstatě pro všechny ostatní žadatele.

hurikán peníze
Pokud nejste podnikatel http://www.kraslice.cz/podnikatel/ a máte pouze drobné záznamy v registrech, bude vám nabídnuta úroková sazba už od čtyř procent. V závažnějších případech se sazba zvedá na pouhých sedm procent. V obou případech je ale podmínkou vlastnictví nemovitosti, která se vloží jako protihodnota. Stačí vybranou nemovitost ofotit a spolu s on-line žádostí zaslat internetovou cestou. Z odhadní ceny lze získat až sedmdesát procent, a to za velice krátkou dobu.

· Finance, které vám poskytne americká nebankovní hypotéka, budou k dispozici už v několika málo dnech od podepsání veškeré dokumentace.

· Jestliže na své finanční prostředky z jakéhokoliv důvodu spěcháte, pak je možné dohodnout i expresní čerpání.

Což znamená, že můžete své problémy začít řešit už dokonce i v den podpisu.

podnikání letecký pohled
Žádné poplatky předem a žádné sankce

Další vítanou výhodou je absence veškerých poplatků předem a také sankcí v případě předčasného splacení. Ručit za tento závazek lze i družstevním bytem, což bývá u banky mnohdy problematické. Díky tomuto nebankovnímu produktu si můžete nejen pomoci z okamžité nouze, ale také vyplatit nahromaděné problémy, které přerostly například v hrozící nebo už probíhající exekuci.

Někteří klienti, u kterých v průběhu splácení došlo k vymazání záznamů v registrech, využívají také možnosti refinancovat nebankovní hypotéku v bance.

Vše je samozřejmě bez poplatků.