Kvalitní tenisové míčky Dunlop

Tenis je velmi oblíbený sport mezi širokým spektrem lidí. Na tenis nepotřebujeme příliš mnoho oblečení. Stačí nám slušivé a praktické lehké oblečení, kvalitní raketa a kvalitní míčky. Pojďme se zaměřit na výběr kvalitních míčků. Tento výběr je na trhu opravdu široký a obzvlášť začátečníci mohou mít poměrně velký problém se v záplavě informací a doporučení jednotlivých výrobců vyznat. Značka Dunlop přináší skvělé, kvalitní a praktické míčky, které můžete použít na každém povrchu. Tenisové míče Dunlop mají opravdu skvělou výdrž a jsou velmi kvalitní. Díky těmto míčkům se stane tenis pro Vás ještě lepším zážitkem a komfortní hrou. Značka Dunlop a jejich tenisové míčky jsou používány také na profesionálních celosvětových tenisových turnajích.

raketa a míček

Společnost Sport Oáza Vám nabízí například míčky Dunlop Australien Open, které jsou skvělé především díky svému unikátnímu pryžovému jádru. V balení se nachází čtyři kusy, a i přes svoji vysokou kvalitu vynikají skvělou cenou.

Další nabízené tenisové míče Dunlop jsou Dunlop Fort Clay Court. Jedná se o tlakované míčky speciálně vyvinuté pro antukový povrch. Tyto míčky jsou samozřejmě v nejvyšší kvalitě a odpovídají požadavkům ITF. Kromě nejvyšší kvality Vám tyto míčky zaručují také skvělé herní vlastnosti a dlouhou výdrž. V balení se opět nachází klasicky čtyři kusy.

Tenisový míček

Poslední nabízenou variantou tenisových míčků Dunlop jsou Dunlop Fort All Court. Jedná se o skvělé tlakované míče vhodné pro jakýkoli povrch. Tyto míše jsou opravdu vysoce kvalitní a odpovídají požadavkům ITF. Díky vysoce kvalitnímu meltonu máte u míčků zaručenou dlouhou trvanlivost a spolehlivost. Díky skvělému jádru HD CORE získáte také míčky s naprosto skvělými herními vlastnostmi.

Kvalitní tenisové míčky jsou pro hru opravdu nepostradatelné. Proto neváhejte a vsaďte na zaručenou jistotu. V případě, že si nejste při výběru jistí, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám se vším pomůžeme. Jsme si ale jistí, že se značkou Dunlop nemůžete šlápnout vedle.