Nechat se pobavit

Každý z nás občas vyrazí, jak se říká, od ulic. Chceme se jít pobavit s přáteli, anebo vyrazíme jen ve dvou. Někdy si jdeme popovídat a jen posedět při pivu nebo skleničce vína. Někdy se chceme bavit s přáteli, ale někdy se také chceme nechat bavit někým jiným. A tak vyhledáváme podniky, kde nás někdo pobaví. Kde můžeme na chvíli tzv. vypnout a nechat se bavit nenáročnou zábavou.

Jednou z možností je zajít na stand-up.

bar

Stand-up je vystoupení jednoho člověka, který vede monolog na jevišti a snaží se, jak jinak, publikum pobavit. Může mluvit o čemkoliv, do politiky po soukromý život, nezřídka používá vulgarity, ale ti opravdu top komici nezakládají humor na sprostých slovech. Určitě některá jména nejznámějších stand-up komiků znáte, v televizi vysílají některá vystoupení jako pořad „Na stojáka“. Možná vám to připadá jako jednoduchá zábava, ale postavit se na pódium a pobavit publikum, to vskutku žádná sranda není. Vystoupení jsou předem pečlivě připravená, i když pochopitelně je součástí vystoupení i improvizace, dle publika, které show sleduje.

Další z možností, jak strávit večer je návštěva baru, kde vystupuje kouzelník Brno.Takových podniků bohužel není moc, ale ve větších městech se takovéto podniky dají najít. Je to jedinečný zážitek, když kouzelník chodí mezi stoly a předvádí mikromagii. Koukáte se mu pod prsty a on vám trik klidně zopakuje, ale určitě neprozradí.

kouzelník

A když jsme v dobré náladě můžeme zkusit s přibývající noční hodinou navštívit karaoke. Oblíbená zábava, kterou někteří zkoušejí i doma, ale kolem půlnoci v plném podniku to bude jistě lepší zábava. Možná pro zpívajícího, možná i pro ostatní, záleží na kvalitě zpěvu, který po troše alkoholu může být lepší, ale i horší.

Občas každý z nás potřebujete oddech a návštěva baru, kde nás pobaví stand-up nebo kouzelník, může být příjemná změna od běžné restaurace.